O nas

Witamy!

Firma Shine działa na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Działalność rozpoczęła jako firma handlowo-usługowa działająca w wielu obszarach rynku. W 1999 roku zainteresowaliśmy się rynkiem środków czystości i zagadnieniami z tym związanymi. Po szczegółowej analizie rynku w 2002 roku zdecydowaliśmy się na wdrożenie do produkcji własnych preparatów. Początkowo była to skromna gama produktów dla motoryzacji. Z biegiem czasu tematy związane z utrzymaniem czystości stały się naszą pasją. Obecnie możemy pochwalić się szerokim asortymentem ponad stu produktów niemalże dla każdej gałęzi przemysłu oraz gospodarstw domowych.

Od 2021 roku Firma Shinechemicals uruchomiła komórkę Badawczo-Rozwojową, która bada potrzeby klientów, opracowuje nowe rozwiązania i wdraża szeroko przetestowane nowe produkty do swojej oferty. Najnowszym rozwiązaniem wdrożonym przez komórkę B+R jest technologia NANOF/X Ai. Polega ona na rozbiciu w procesie przedprodukcyjnym większych komórek surfaktantów do struktury nano. Takie rozwiązanie umożliwia łatwiejsze wnikanie cząsteczek produktu myjącego w szczeliny pomiędzy cząsteczkami zanieczyszczeń i odrywanie ich od powierzchni. Nano cząsteczki preparatu przenikają strukturę brudu i docierają do czystej powierzchni dzięki czemu warstwa zanieczyszczeń zostaje oddzielona od czystej powierzchni i bez trudu usunięta.

Jednakże działalność naszej Firmy nie ogranicza się wyłącznie do produkcji. Pracownicy Firmy dokładnie badają problemy związane z utrzymaniem czystości, opracowują programy higieny, szkolą personel, wdrażają indywidualne rozwiązania, dbają o bezpieczeństwo oraz zadowolenie klienta. Dla Państwa wygody w ostatnich latach dołączyliśmy do naszej oferty również urządzenia i akcesoria pomagające w utrzymaniu czystości.

Prosimy o zapoznanie się z naszą szczegółową ofertą na oficjalnej stronie www.shinechemicals.eu  oraz śledzenie najnowszych wydarzeń na FB.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań w celu zaspokojenia Państwa oczekiwań.